Hans Innemee - Kwaak, kwaak - Verkocht

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage500
Uit de serie Kwaak, kwaak, Duck en Blauwe kikker. Inclusief leuk geïllustreerd boekje.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (19)

1058 verkochte items
33 cm
33 cm
29 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-06-2020 om 09:52
Eindtijd:03-07-2020 om 19:42
Marian1985
28 jun. / 10:28
€ 50