Hans Innemee - Kwaak, kwaak

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!

Hans Innemee - Kwaak, kwaak

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Hans Innemee (1951)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 29 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie Kwaak, kwaak, Duck en Blauwe kikker. Bij aankoop van 2 of 3 zeefdrukken een leuk geïllustreerd boekje.

Hans Innemee (1951)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
33 cm
33 cm
29 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 13:27
Eindtijd:30-01-2021 om 19:18

Biedingen (1):

Bas58
28 jan. / 17:27
€ 50