Hans Innemee - Kwaak, kwaak - Verkocht

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Innemee (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
Lijst40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie "Kwaak, kwaak", "Duck" en "Blauwe kikker".

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
40 cm
40 cm
33 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 15:43
Eindtijd:05-02-2023 om 20:44
maaikevandun
01 feb. / 13:46
€ 50