Hans Innemee - Kwaak, kwaak - Verkocht

Hans Innemee - Kwaak, kwaak kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uit de serie "Kwaak, kwaak", "Duck" en "Blauwe kikker".
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  vanbellencolour
1224 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
40 cm
40 cm
33 cm
33 cm

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd25-1-2023 om 15:43
Eindtijd5-2-2023 om 20:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken