Hans Innemee - 'Looking Left' (mooi gelijst)

Hans Innemee - 'Looking Left' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 195!
Hans Innemee - 'Looking Left' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 195!Hans Innemee - 'Looking Left' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 195!Hans Innemee - 'Looking Left' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 195!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Vrolijk werk van Hans Innemeé  'Looking left'. op geschept papier. Voorzien van mooie lijst en dubbele passepartout.

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (15)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
947 verkochte items
Alle items (79)
43 cm
43 cm
20 cm
20 cm