Hans Innemee - the unsecret five - Verkocht

Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!Hans Innemee - the unsecret five kopen? Bied vanaf 35!
  • Hans Innemee (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1999
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 92 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 160
mooie zeefdruk, nooit ingelijst,
rechts boven buiten beeld een klein scheurtje en vochtvlekje
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Andijk, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 6,75
Naar België € 9,95
Naar Duitsland € 11,95
Europese Unie € 25,00

Hans Innemee (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  sinceira
481 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
100 cm
92 cm