Hans Landsaat - Hans Landsaat - Poort, zeefdruk - Verkocht

Hans Landsaat - Poort, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Landsaat - Poort, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Hans Landsaat - Poort, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Hans Landsaat (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Hans Landsaat uit 1977. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd (nummer 54 uit een oplage van 60 stuks). De zeefdruk is nooit ingelijst geweest en in uitstekende conditie.

Afmetingen: 40cm x 40cm (blad), 30cm x 30cm (beeld)

Deze zeefdruk is waarschijnlijk uitgegeven door, of in samenwerking met, Galerie Asselijn in Amsterdam want ze heeft een reliëf-stempel linksonder “Asselijn Amsterdam”.  De zeefdruk is ook opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum en zelfs te vinden op de website van de Tate Gallery in Engeland.

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Het kan eventueel ook worden verzonden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).

Hans Landsaat (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (220)