Hans Landsaat - Hans Landsaat – Eiland I, II en III, zeefdruk - Verkocht

Hans Landsaat – Eiland I, II en III, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Hans Landsaat – Eiland I, II en III, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Hans Landsaat – Eiland I, II en III, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Landsaat (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie reeks “Eiland” zeefdrukken van Hans Landsaat uit 1977, door mij gecombineerd tot een drieluik. Alle drie afzonderlijk handgesigneerd, gedateerd en genummerd.  De zeefdrukken hebben alle drie een ander nummer (respectievelijk 38, 51 en 54), totale oplage voor de drie zeefdrukken afzonderlijk was 60 stuks.  De zeefdrukken zijn nooit ingelijst geweest en in uitstekende conditie.

Afmetingen: 40cm x 40cm (ieder blad), 30cm x 30cm (ieder beeld)

Deze zeefdrukken zijn waarschijnlijk uitgegeven door, of in samenwerking met, Galerie Asselijn in Amsterdam want alle drie hebben ze een reliëf-stempel met “Asselijn Amsterdam”.  Deze zeefdrukken zijn opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum en zelfs te vinden op de website van de Tate Gallery in Engeland.

De reeks van drie kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  Het kan eventueel ook worden verzonden (kosten koper, 15 euro binnen Nederland).

Hans Landsaat (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (220)