| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
LET OP! Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.
De gehele reeks “Eilanden” (inclusief “Poort”) van Hans Landsaat. Alle vier in strakke aluminium lijst, achter glas en passe-partout. Allemaal afzonderlijk met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en genummerd. De zeefdrukken zijn respectievelijk genummerd 25, 38, 49 en 49 uit een totale oplage van 60 stuks. Alles in goede conditie, kan zo aan de muur.
Afmetingen per werk: 51cm x 51cm (incl. lijst), 33cm x 31cm (binnen passe-partout)
Deze zeefdrukken zijn opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum en ook te vinden op de website van de Tate Gallery in Engeland.
Werken moeten bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
| Transport | |
| Garantie | |