Hans Landsaat - Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) - Verkocht

Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!Laatste keer: Hans Landsaat - Eilanden serie, zeefdruk (ingelijst) kopen? Bied vanaf 90!
  • Hans Landsaat (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

LET OP!  Laatste keer dat dit werk hier wordt aangeboden.

De gehele reeks “Eilanden” (inclusief “Poort”) van Hans Landsaat.  Alle vier in strakke aluminium lijst, achter glas en passe-partout. Allemaal afzonderlijk met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77) en genummerd.  De zeefdrukken zijn respectievelijk genummerd 25, 38, 49 en 49 uit een totale oplage van 60 stuks.  Alles in goede conditie, kan zo aan de muur.

Afmetingen per werk: 51cm x 51cm (incl. lijst), 33cm x 31cm (binnen passe-partout)

Deze zeefdrukken zijn opgenomen in de collectie van het Rijksmuseum en ook te vinden op de website van de Tate Gallery in Engeland.

Werken moeten bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Hans Landsaat (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
4324 verkochte items
Alle items (220)