Hans Pelgrom - Foto - 1960

Hans Pelgrom - Foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!
Hans Pelgrom - Foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!Hans Pelgrom - Foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!Hans Pelgrom - Foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!
  • Hans Pelgrom (1939-1980)
TypeFotografie
Jaartal1960
TechniekC-Print
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Foto van Hans Pelgrom uit 1960. Het werk is op de achterzijde gesigneerd, Afmetingen foto: H39,5 x b30 cm. Het werk is achterop gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Punaise gaatjes in de hoeken. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passe-partout.

Hans Pelgrom (1939-1980)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

907 verkochte items
Alle items van deze verkoper (323)
30 cm
39.5 cm
Starttijd:27-09-2022 om 09:16
Eindtijd:02-10-2022 om 19:47
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa