5. Hans Pelgrom

Hans Pelgrom (1939-1980)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hans PELGROM (Den Haag 1939 - New York 1980)

Hans Pelgrom - foto - 1960 kopen? Bied vanaf 49!

Hans Pelgrom - foto - 1960

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd13-07-2021 om 19:48

Jaartal1960
TechniekC-Print
Afmetingen39.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst