Hans Timmer - Twee kippen

Hans Timmer - Twee kippen kopen? Bied vanaf 60!
Hans Timmer - Twee kippen kopen? Bied vanaf 60!Hans Timmer - Twee kippen kopen? Bied vanaf 60!
  • Hans Timmer (1912-1997)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 50 cm (h x b)
Lijst40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Twee moderne kippen

Hans Timmer (1912-1997)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Ernesto1

Lid sinds 2020
2 verkochte items
60 cm
40 cm
50 cm
30 cm
Starttijd:06-02-2020 om 18:58
Eindtijd:11-02-2020 om 21:04
Openingsbod € 60
ObjectlocatieApeldoorn ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland