Hans van den Berg - Fraaie drieluik

Hans van den Berg - Fraaie drieluik kopen? Bied vanaf 250!
  • Hans van den Berg (1961)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Giclée
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 145 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
fraaie drieluik van vrouwen gewikkeld in handdoeken in warme roodtinten.

Hans van den Berg (1961)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  TomHuijs
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items (0)
150 cm
145 cm