Hans van Ieperen - Hans van Ieperen 1909-1995. 4 pasteltekeningen - Verkocht

Hans van Ieperen 1909-1995. 4 pasteltekeningen kopen? Bied vanaf 25!
Tekening / Aquarel

  • Hans van Ieperen (1909-1995)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

4 zeer herkenbare pasteltekeningen van de bekende kunstenaar. Losbladig 13 cm x 21 cm. Alle vier gesigneerd rechts onder.

De tekeningen worden bij verkoop aangetekend verzonden. (12,50 euro)

Van Ieperen was vooral een schilder van landschappen en stillevens. In de keuze van zijn onderwerpen beperkte hij zich tot de elementaire gegevens uit de natuur en zijn directe omgeving. Deze elementen, zoals een bos in de sneeuw, een wolkenlucht, een boerderij, een kerktoren, een fruitschaal en een vaas met bloemen, komen herhaaldelijk terug in zijn schilderijen. Hij koos steeds weer voor deze ogenschijnlijk simpele motieven: "Dat hebben ze me ook steeds gevraagd, jij met je huisje, boompje, beestje. Ja, zei ik dan, ik met m'n huisje. Ik houd me aan mijn onderwerp." Zijn schilderijen en tekeningen zijn altijd fors en bondig gecomponeerd.

Hans van Ieperen (1909-1995)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Margie
591 verkochte items
Alle items (15)