Hans Vanhorck - hans van horck - Verkocht

hans van horck kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Hans Vanhorck (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

prachtige zeefdruk van hans van horck , niet ingelijst 68x68cm ,genummerd en gesigneerd .

echt supermooi, liefst ophalen.