Hans Vanhorck - Traces 1996

Hans Vanhorck - Traces 1996 kopen? Bied vanaf 400!
Hans Vanhorck - Traces 1996 kopen? Bied vanaf 400!Hans Vanhorck - Traces 1996 kopen? Bied vanaf 400!Hans Vanhorck - Traces 1996 kopen? Bied vanaf 400!
  • Hans Vanhorck (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 63 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40
Dit gaat om een unieke collectors box  Traces 1996 waar er maar 40 van zijn uitgegeven.er zitten acht prachtige zeefdrukken in de box met een daar bij horend gesigneerd boekje. Op de kaft zitten een paar vlekken zie foto
Dit gaat om een collector item box van Hans van Horck Traces 1996 met daar in 8 zeefdrukken met een 28 kleuren druk gang
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Hans Vanhorck (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  roland213
Lid sinds 2018
0 verkochte items
Alle items (0)
45 cm
63 cm