Dit gaat om een unieke collectors box Traces 1996 waar er maar 40 van zijn uitgegeven.er zitten acht prachtige zeefdrukken in de box met een daar bij horend gesigneerd boekje. Op de kaft zitten een paar vlekken zie foto
Zeer Goed
Dit gaat om een collector item box van Hans van Horck Traces 1996 met daar in 8 zeefdrukken met een 28 kleuren druk gang
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,00
Extra