Hans Vanhorck - Zeefdruk, Mwadi - Ingelijst (Groot, galerieprijs € 1300!)

Hans Vanhorck - Zeefdruk, Mwadi - Ingelijst (Groot, galerieprijs € 1300!) kopen? Bied vanaf 109!
Hans Vanhorck - Zeefdruk, Mwadi - Ingelijst (Groot, galerieprijs € 1300!) kopen? Bied vanaf 109!Hans Vanhorck - Zeefdruk, Mwadi - Ingelijst (Groot, galerieprijs € 1300!) kopen? Bied vanaf 109!

Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

47 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen108 cm x 125.5 cm (h x b)
Lijst108 cm x 125.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/99
Titel: Mwadi
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst: 108 cm x 125,5cm
Oplage: 14/99
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1300,00

Hans Vanhorck (1952)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2)

47 verkochte items
125.5 cm
108 cm
125.5 cm
108 cm
Sluit over 7d 8u 19m 07s
Openingsbod€ 109
ObjectlocatieAlmere Poort, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:08-08-2022 om 14:19
Eindtijd:17-08-2022 om 21:38