Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top - Verkocht

Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top kopen? Bied vanaf 75!Hans Vanhorck - Zeer mooi werk top kopen? Bied vanaf 75!
  • Hans Vanhorck (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen81 cm x 72 cm (h x b)
Lijst81 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/101
Prachtige zeefdruk in mooie lijst puntgaaf

Supermooi werk

Hans Vanhorck (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (15)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
72 cm
81 cm
72 cm
81 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 11:27
Eindtijd:30-09-2022 om 19:51
Halistajo
30 sep. / 18:13
€ 75