hans44
  5. hans44

hans44

Lid sinds 2018 / leerdam, Nederland

10 aangeboden items / 172 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
10 aangeboden items door deze verkoper
Hans Vanhorck - Prachtig abstract uit 1996 kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - Prachtig abstract uit 1996Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1996
Afmetingen64 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Prachtige zeefdruk uit 1996 !! kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - Prachtige zeefdruk uit 1996 !!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1996
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bert Braam - Prachtig Groot werk uit 2001 kopen? Bied vanaf 80!
Bert Braam - Prachtig Groot werk uit 2001Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal2001
Afmetingen85 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Vermeulen - Mooi. Abstract werk kopen? Bied vanaf 70!
Pieter Vermeulen - Mooi. Abstract werkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen79 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mohammed Quraish - Prachtig abstract werk op geschept papier kopen? Bied vanaf 75!
Mohammed Quraish - Prachtig abstract werk op geschept papierGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen59 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorhans44

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Meyer Petersen - Abstracte zeefdruk (Cobra) in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 50!
Hans Meyer Petersen - Abstracte zeefdruk (Cobra) in nieuwe lijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton van Kesteren - prachtige grote kleurrijke zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Ton van Kesteren - prachtige grote kleurrijke zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - "the light within" kopen? Bied vanaf 75!
Hans Vanhorck - "the light within"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Afmetingen90 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arty Grimm - Mooie grote abstracte zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!
Arty Grimm - Mooie grote abstracte zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorhans44

Jaartal1990
Afmetingen70 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst