HANSJE PLAS - ETS + ETSPLAAT VISSERSVROUWEN VOLENDAMMERS - Verkocht

HANSJE PLAS  - ETS + ETSPLAAT VISSERSVROUWEN VOLENDAMMERS kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 40,00

HANSJE PLAS  - ETS + ETSPLAAT VISSERSVROUWEN VOLENDAMMERS kopen? Bied vanaf 28!HANSJE PLAS  - ETS + ETSPLAAT VISSERSVROUWEN VOLENDAMMERS kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Hansje Plas (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

H PLAS

Vissersvrouwen Titel; Hoe groot is die garnaal

. Oplage 3 stuks. Ets + etsplaat in de maat 3,5 x 16,5 cm.

Ingelijst in groene lijst met glas.

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDER;AMD

Hansje Plas (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:10-03-2014 om 20:49
Eindtijd:20-03-2014 om 20:49
Biedingen (4)
d0minique
19 mrt. / 16:54
€ 40
minke004
19 mrt. / 16:53
€ 35
d0minique
19 mrt. / 16:53
€ 33
minke004
17 mrt. / 12:44
€ 28