Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
H PLAS
Vissersvrouwen Titel; Hoe groot is die garnaal
. Oplage 3 stuks. Ets + etsplaat in de maat 3,5 x 16,5 cm.
Ingelijst in groene lijst met glas.
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDER;AMD
Starttijd | 10-3-2014 om 20:49 |
Eindtijd | 20-3-2014 om 20:49 |