18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie handgesigneerde lithografie van de Duitse kunstenaar Harald Gallasch
Kunstenaar: Harald Gallasch
Titel: Disput
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd 17/30
Afmeting blad: 33,5 x 25 cm
VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.
Starttijd | 1-5-2017 om 8:58 |
Eindtijd | 6-5-2017 om 18:58 |