Harald Isenstein - Moeder met kind

Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!
Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!Harald Isenstein - Moeder met kind kopen? Bied vanaf 200!
  • Harald Isenstein (1898-1980)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1950
Techniek Hout
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Mooi houtsnijwerk moeder en kind
Deense -Duitse  kunstenaar Isenstein 1898 1980
Prima in orde
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Barendrecht, Nederland
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25