Harald Vlugt - Harald Vlugt: Zeefdruk/Collage: Vaderland - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Harald Vlugt (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(11-11-1)

Prachtige zeefdruk op collage in mooie houten lijst van Harald Vlugt. Kan direct aan de muur.

Titel: Vaderland.
Jaartal: 1994
Afmetingen beeld: 90cm x 62cm
Afmetingen lijst: 94cm x 66cm
Gesigneerd: Ja, Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage:26/100

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk, 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Starttijd11-10-2011 om 17:18
Eindtijd18-10-2011 om 17:18
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken