Harry de Jager - Landschap met vogels

Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!
Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!Harry de Jager - Landschap met vogels kopen? Bied vanaf 95!
  • Harry de Jager (1922-1984)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst38.5 x 84.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kubistich geschilderd landschap van Harry de Jager. Hij werkte vooral in kubistische stijl met als medium gouache.
Doek is in uitstekende conditie met heldere kleuren. Lijst is eenvoudig.
Binnen Nederland € 9,70
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,25

Harry de Jager (1922-1984)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jako
67 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
84.5 cm
38.5 cm
75 cm
29 cm
Openingsbod € 95
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd11-2-2024 om 12:14
Eindtijd25-2-2024 om 22:48