5. Harry de Jager

Harry de Jager (1922-1984)

3 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Den Haag 1922-1984Echtgenoot van Emilie Zuli_

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Harry de Jager - Ingelijste gouache: compositie met geometrische figuren kopen? Bied vanaf 195!

Harry de Jager - Ingelijste gouache: compositie met geometrische figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekGouache
Afmetingen59.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Harry de Jager - Abstact landschap kopen? Bied vanaf 30!

Harry de Jager - Abstact landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHanenGini

TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harry de Jager - Stilleven kubisme kopen? Bied vanaf 95!

Harry de Jager - Stilleven kubisme

Geplaatst doorHanenGini

TechniekGouache
Afmetingen66 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst