Harry Koolen - Frans Stadsgezicht - Verkocht

Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!

Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!Harry Koolen - Frans Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 60!
  • Harry Koolen (1910-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 76 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi impressionistisch werk  van een Franse stad Misschien Parijs ?
Schilderij is in goede conditie De jaren zeventig lijst heeft wat gebruikersporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Harry Koolen (1910-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bertvee
Lid sinds 2017
136 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
66 cm
76 cm
50 cm
60 cm