Karel Appel - 'Tête', ingelijst
Peter Nieuwendijk - Teken aan de wand
Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Jose Calsina - Aarlandersveense polder
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 54 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Schilderij is in goede conditie met een kleine restauratie linksonder . (zie foto3) De lijst heeft wat gebruikerssporen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ruinen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Ruinen, Nederland |
Starttijd | 30-9-2021 om 15:14 |
Eindtijd | 7-10-2021 om 21:15 |