Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) - Verkocht

Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!

Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!Harry van den Broek - Het mysterieuze (zeer groot) kopen? Bied vanaf 50!
  • Harry van den Broek (1940)
Jaartal1986
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen200 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De voorstelling van het schilderij is abstract. De vorm verwijst naar het mysterieuze, naar het onbekende dat tot de verbeelding spreekt.
Kleine beschadiging aan het doek rechtsonder van één van de twee onderdelen. Verdere conditie zeer goed.

Harry van den Broek (1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  bmatthijssen
Lid sinds 2020
1 verkochte items
200 cm
200 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-4-2021 om 13:02
Eindtijd9-5-2021 om 21:13
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken