Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons - Verkocht

Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!
Beeld / Object

Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!Harry van den Thillart - Hinkelend Meisje - Brons kopen? Bied vanaf 49!
  • Harry van den Thillart (1915-2009)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1975
Techniek Brons
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Afmetingen 21 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1550 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Hendricus Wilhelmus ( Harrie )  van den Thillart  1915 - 2009Beeldhouwer / EdelsmidGesigneerd en gedateerd beeldje van een hinkelend meisje.Uitstekende conditie.Wordt aangetekend verzonden met Post NL.
Dit beeldje is een kopie van het origineel ( 125 cm ) wat is geplaatst op het speelterrein van basisschool de Eikakkerhoeve in Rosmalen.

Uitstekende conditie
Binnen Nederland € 11,00

Harry van den Thillart (1915-2009)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mameren
277 verkochte items
Alle items (1)
6
21
6