Harry van der Aart - Landschap Belice

Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!
Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!Harry van der Aart - Landschap Belice kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Harry van der Aart (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 52 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/9
Dit werk is rechtsonder gesigneerd. Onder de ets heeft de kunstenaar enkele afdrukken geplakt met landschappen waarop dit werk is geïnspireerd. Het werk is ingelijst met een smalle passepartout. In de linkerbovenhoek van de passepartout zit een kleine vlek (zie laatste foto)

Harry van der Aart (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
61 cm
51 cm
52 cm
42 cm
Starttijd:28-02-2022 om 19:17
Eindtijd:07-03-2022 om 22:54
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België