Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk

Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!Harry van Kuyk - Geometrische compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 195!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig geometrisch werk van Harry van Kuyk.  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, een Artist’ Proof exemplaar.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 38cm x 38cm (zeefdruk)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Harry van Kuyk (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Rosser
3621 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
50 cm
65 cm
Starttijd21-2-2024 om 15:17
Eindtijd4-3-2024 om 19:02
Openingsbod € 195
ObjectlocatieDiemen,  Nederland