Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst

Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!Harry van Kuyk - Harry van Kuyk – gesigneerde reliëfdruk – ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Preeg/Blinddruk
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11.5 x 37.5 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2-7
Ingelijste gesigneerde reliëfdruk van de kunstenaar Harry van Kuyk (1929-2008). Gedrukt in een oplage van 7 stuks. Het werk is in potlood gesigneerd, met oplage 2/7 en gedateerd 1970. Beeldmaat 11.5 x 37,5 cm. (hxb) Afmeting zwarte houten lijst 38 x 66 cm. (hxb) In het midden is het werk wat licht vlekkerig, de lijst heeft wat lichte krasjes. Verder is het werk in goede staat.
In het midden is het werk wat licht vlekkerig, de lijst heeft wat lichte krasjes. Verder is het werk in prima staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 25,00
Naar België € 32,50
Naar Duitsland € 32,50
Europese Unie € 50,00
Wereldwijd € 120,00

Harry van Kuyk (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  Fojo
311 verkochte items
Alle items (98)
66 cm
38 cm
37.5 cm
11.5 cm