Harry van Kuyk - Nymph

Harry van Kuyk - Nymph kopen? Bied vanaf 375!
Harry van Kuyk - Nymph kopen? Bied vanaf 375!Harry van Kuyk - Nymph kopen? Bied vanaf 375!Harry van Kuyk - Nymph kopen? Bied vanaf 375!
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekDroge Naald
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
Lijst82 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7
Het gaat hier om een BIJZONDERE DROGE NAALD ETS van een werk uit de serie Nymph( 1996 ) in sepia afgedrukt op geschept papier in een kleine oplage(1 t/m 5). Prenten uit de serie Nymph van Harrie van Kuyk worden doorgaans aangeboden als zeefdruk.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Wyljansen

0 verkochte items
69 cm
82 cm
37 cm
46 cm
Starttijd:03-03-2020 om 18:06
Eindtijd:11-03-2020 om 19:32
Openingsbod € 375
ObjectlocatieMaastricht,  Nederland
VerzendingGratis