Harry van Kuyk - Reliëfdruk, J (uit het Groot Abecedarium) - Ingelijst - Verkocht

Harry van Kuyk - Reliëfdruk, J (uit het Groot Abecedarium) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Harry van Kuyk - Reliëfdruk, J (uit het Groot Abecedarium) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kuyk - Reliëfdruk, J (uit het Groot Abecedarium) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Harry van Kuyk - Reliëfdruk, J (uit het Groot Abecedarium) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
Alle items van deze verkoper (493)
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekPreeg/Blinddruk
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 50 cm (h x b)
Lijst72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage34/52

Mooie reliëfdruk uit het Groot Abecedarium uit 1973. Met de hand gesigneerd en genummerd. Ingelijst in een strakke en stevige vitrinelijst

Herkomst: Collectie Rijnstate

Het werk zelf is in goede staat, het is echter losgekomen van de bevestiging aan het achterblad waardoor het werk naar beneden is gezakt en los zit. Rechtsonder in het blad zitten enkele kleine krasjes. Er zitten wat stofjes in de lijst. Het deel van het blad met de reliëfdruk is verder in goede tot zeer goede staat.

Harry van Kuyk (1929-2008)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44750 verkochte items
57 cm
72 cm
50 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 189,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 09:35
Eindtijd:02-03-2020 om 21:55
Biedingen (19)
JohannavanDijk
02 mrt. / 21:49
€ 165
Willemijnnn
02 mrt. / 21:44
€ 155
JohannavanDijk
02 mrt. / 21:44
€ 146
JohannavanDijk
02 mrt. / 21:42
€ 145
Willemijnnn
02 mrt. / 21:38
€ 135
JohannavanDijk
02 mrt. / 21:38
€ 126
JohannavanDijk
02 mrt. / 21:34
€ 125
Rex2205
02 mrt. / 21:17
€ 115
Willemijnnn
02 mrt. / 21:02
€ 105
Rex2205
01 mrt. / 22:19
€ 95
Mir
29 feb. / 17:41
€ 85
Raylo
29 feb. / 17:41
€ 80
Raylo
29 feb. / 17:40
€ 75
Mir
29 feb. / 17:40
€ 65
Raylo
27 feb. / 19:09
€ 46
Trabant
27 feb. / 19:09
€ 41
Raylo
27 feb. / 11:48
€ 11
Braamberg
27 feb. / 11:48
€ 6
Braamberg
27 feb. / 10:17
€ 1