Prachtige reliefdruk van Harry van Kuyk uit het "Groot Abecedarium. Letter: J Nummer: 35/52. Afmetingen werk: H64 x b50 cm. Afmetingen lijst: H69 x B56cm. Het werk is , linksonder, met potlood gesigneerd door de kunstenaar.
Ingelijst in 2023 en voorzien van passe partout en museumglas.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Eelde.
De termijn voor het ophalen is na vooruitbetaling 1 maand. We kunnen het werk ook verzenden.
Harry van Kuyk is de kunstenaar van het alfabet, de graficus die met zijn ‘Groot Abecedarium’ letterlijk en figuurlijk een groots werk heeft verricht. Letterlijk omdat de houten kist met 26 in reliëfdruk uitgevoerde letters fysiek groot en groots is zonder grotesk te worden. Figuurlijk, omdat het meervoudige kunststuk een onvergetelijke indruk maakt, ook op ongeletterde kunstkenners.