Harry van Kuyk - Tangram - Zero - Verkocht

Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 100!Harry van Kuyk - Tangram - Zero kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Harlem2013
FA. (3)

79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Harry van Kuyk (1929-2008)
Jaartal1975
TechniekPreeg/Blinddruk
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige preegdruk uit de zeldzame portfolio Tangram (Nijmegen, 1975).

Het werk is handgenummerd 25/50 (niet gesigneerd als uitgegeven) en is in zeer goede staat, zie scans

Afmetingen beeld 11x11 cm en blad: 16x21 cm.

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 14:28
Eindtijd:17-04-2020 om 13:59
kunzoe
15 apr. / 19:03
€ 80