Heide Dahl - Familie

Heide Dahl - Familie kopen? Bied vanaf 35!

Heide Dahl - Familie

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Heide Dahl (1940-2014)
Jaartal1982
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  • Handgesigneerde offsetlithografie
  • Kunstenaar: Heide Dahl
  • Titel: Familie
  • Afmetingen:  42 x 59 cm
  • Jaar: 1982

Heide Dahl (1940-2014)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
59 cm
42 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-11-2020 om 19:06
Eindtijd:27-11-2020 om 20:43

Biedingen (1):

JCool
27 nov. / 20:37
€ 35