Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets

Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Helen van der Deen (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 20
Karakteristieke mezzotint van Helen van der Deen.  Mezzotint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’81), getiteld en genummerd (4/20).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 22cm x 19cm (beeld)

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Helen van der Deen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Rosser
3720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
50 cm
65 cm