Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ".

Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!
Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ". kopen? Bied vanaf 35!
  • Helen van der Deen (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1977
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Sport
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/15

Helen van der Deen (1946) heeft haar opleiding gevolgd aan de Kunstacademie Minerva te Groningen. Zij maakt olieverven op linnen en papier en zeefdrukken. Het werk van deze Groningse kunstenaar valt op door het gebruik van heldere en stralende kleuren. Haar abstracte olieverven zijn echte kleurbronnen. Het werk van Heleen is sterk geïnspireerd door natuur en landschap. Deze ervaring met de natuur weet zij in haar werk weer te geven door “ slechts “ kleuren en vormen te schilderen die als een verfrissende, plezierige waterval over de toeschouwer komen.
Werk is in goede staat. Vuiltje tussen werk en glasplaat. Zie foto's voor een goede indruk.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50

Helen van der Deen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
468 verkochte items
Alle items (74)
58 cm
64 cm
33 cm
40 cm