Helen van der Deen - Ets/Aquatint, Titel, " trampoline ".
Omschrijving
Helen van der Deen (1946)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1977
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Sport
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
40 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst
64 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
1/15
Helen van der Deen (1946) heeft haar opleiding gevolgd aan de Kunstacademie Minerva te Groningen. Zij maakt olieverven op linnen en papier en zeefdrukken. Het werk van deze Groningse kunstenaar valt op door het gebruik van heldere en stralende kleuren. Haar abstracte olieverven zijn echte kleurbronnen. Het werk van Heleen is sterk geïnspireerd door natuur en landschap. Deze ervaring met de natuur weet zij in haar werk weer te geven door “ slechts “ kleuren en vormen te schilderen die als een verfrissende, plezierige waterval over de toeschouwer komen.
Goed
Werk is in goede staat.
Vuiltje tussen werk en glasplaat.
Zie foto's voor een goede indruk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,50
€ 16,50