Frans van Hienen - zonder titel
Willem Sandberg - genummerde map 1982 (84/500) en 3 boeken
Bram Bogart - Colored landscape
Anneke Peereboom - Zonder titel
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2004 |
Techniek | C-Print |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Oplage | beperkt |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
foto offset print van Newton: Lucie Janosova | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aalst, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.