Hen Euverman - Bosgezicht - Verkocht

Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!

Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!
  • Hen Euverman (1918-1994)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1952
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst47 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervol bosgezicht, linksonder gesigneerd. In prima staat. De lijst heeft een kleine beschadiging (zie foto). Vrij zeldzaam werk, omdat Euverman bijna altijd aquarelleerde.

Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 - Eindhoven 1994) Academie voor Kunst en Industrie, Enschede (1949-1951) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar heeft het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar ook portretten.
De lijst heeft een kleine beschadiging (zie foto)
Binnen Nederland € 11,00

Hen Euverman (1918-1994)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
741 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
37 cm
47 cm
30 cm
40 cm

ObjectlocatieApeldoorn,  Nederland
Starttijd16-2-2020 om 16:45
Eindtijd29-2-2020 om 19:56
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken