Hen Euverman - Bosgezicht - Verkocht

Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!Hen Euverman - Bosgezicht kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Hen Euverman (1918-1994)
Jaartal1952
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervol bosgezicht, linksonder gesigneerd. In prima staat. De lijst heeft een kleine beschadiging (zie foto). Vrij zeldzaam werk, omdat Euverman bijna altijd aquarelleerde.

Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 - Eindhoven 1994) Academie voor Kunst en Industrie, Enschede (1949-1951) Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar heeft het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar ook portretten.

De lijst heeft een kleine beschadiging (zie foto)

Hen Euverman (1918-1994)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
37 cm
47 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-02-2020 om 16:45
Eindtijd:29-02-2020 om 19:56
Jeroen1966
27 feb. / 16:37
€ 120