5. Hen Euverman

Hen Euverman (1918-1994)

19 aangeboden items / 60 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 - Eindhoven 1994)Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar. Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien. Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond. Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten.

19 aangeboden items van deze kunstenaar
Hen Euverman - Sperlonga (Italie). kopen? Bied vanaf 125!

Hen Euverman - Sperlonga (Italie).

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1976
Afmetingen66 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Poserend naakt - dame met pony - Krijttekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Hen Euverman - Poserend naakt - dame met pony - Krijttekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening kopen? Bied vanaf 60!

Hen Euverman - Poserend naakt - Krijttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Hen Euverman - Poserend naakt - Roodkrijttekening, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Hen Euverman - Poserend naakt - Roodkrijttekening, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hen Euverman - Landschap met dorp - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!

Hen Euverman - Landschap met dorp - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1993
TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81) kopen? Bied vanaf 125!

Hen Euverman - Bloemstilleven. (104 x 81)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen104 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Boequet veldbloemen. kopen? Bied vanaf 70!

Hen Euverman - Boequet veldbloemen.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1970
TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot) kopen? Bied vanaf 95!

Hen Euverman - Kleurrijk bloemstilleven. (groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1990
TechniekAquarel
Afmetingen74 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Stadsgezicht bij avond. kopen? Bied vanaf 50!

Hen Euverman - Stadsgezicht bij avond.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Man aan tekentafel. (zelfportret?) kopen? Bied vanaf 55!

Hen Euverman - Man aan tekentafel. (zelfportret?)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

Jaartal1975
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen45 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Bloemstuk. (groot) kopen? Bied vanaf 95!

Hen Euverman - Bloemstuk. (groot)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorNjoyart

TechniekAquarel
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - staande naakte vrouw met afgewend gelaat kopen? Bied vanaf 95!

Hen Euverman - staande naakte vrouw met afgewend gelaat

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen86 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Tuintafereel kopen? Bied vanaf 70!

Hen Euverman - Tuintafereel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMartha

TechniekAquarel
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Bos Landschap - Aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Hen Euverman - Bos Landschap - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormameren

TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Hen Euverman - Dame naakt hurkend - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Stilleven met rozen in vaas - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Hen Euverman - Stilleven met rozen in vaas - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Boeket gele bloemen - Aquarel, Prachtig Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Hen Euverman - Boeket gele bloemen - Aquarel, Prachtig Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Mandarijnen Boompje - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Hen Euverman - Mandarijnen Boompje - Aquarel, Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hen Euverman - Ile d'Oléron | aquarel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 125!

Hen Euverman - Ile d'Oléron | aquarel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen78 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst