Hen Euverman - Frankrijk, aquarel

Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
  • Hen Euverman (1918-1994)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie, grote aquarel van Hen Euverman op dik Fabriano papier.  Gesigneerd en getiteld rechtsonder.   Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO.   In goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 57cm

Hen(ny) Euverman (Enschede 1918 - Eindhoven 1994)
Aquarellist, grafisch ontwerper, illustrator, tekenaar.  Hoewel hij in Twente is geboren wordt Hen Euverman toch vooral als Brabantse kunstenaar gezien.  Opgeleid aan de kunstacademie in Enschede maar het grootste gedeelte van zijn leven in en rond Eindhoven gewoond.  Hij schilderde vooral veel stads-, dorpsgezichten en landschappen maar deed ook portretten.

Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Hen Euverman (1918-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (256)
76 cm
57 cm
Starttijd:22-08-2022 om 14:02
Eindtijd:04-09-2022 om 21:54
Openingsbod € 35
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa