Hendrik Cornelis van de Mourik - Zonder titel - Verkocht

Hendrik Cornelis van de Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!

Verkoopprijs: € 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik Cornelis van de Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!Hendrik Cornelis van de Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!Hendrik Cornelis van de Mourik - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Hendrik Cornelis van de Mourik (1877-1944)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 17 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Portret van een oude vrouw, hij heeft deze vrouw vaker geportretteerd.
In deze aquarel zijn ook nuances met houtskool en krijt aangebracht.

Conditie van zowel werk als lijst zeer goed.

Hendrik Cornelis van de Mourik (1877-1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
32.5 cm
42.5 cm
17 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 18,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:12
Eindtijd:04-07-2022 om 15:06
mameren
04 jul. / 13:40
€ 16