Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Hendrik Frauenfelder
Zeer fraaie tekening van de molen aan het water bij Warmond.
Gemengde techniek.
Afmetingen mooie lijst met dubbel passe partout: 29 x 38 cm.
Afmetingen beeld: 15 x 23 cm.
Jaar: n.b.
Signatuur: l.o. Handgesigneerd in gouache-verf.
Conditie: In uitstekende staat. De lijst heeft lichte gebruiksporen.
Verzending: Post,nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
ZZLS
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 14-8-2017 om 21:07 |
Eindtijd | 25-8-2017 om 21:07 |