Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit zomerse tafreeltje heeft een afmeting van 12,5 x 25. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd, er is geen jaartal bekend. Het paneel wordt zonder lijst aangeboden en de conditie is uitstekend.