Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit kunstwerk wordt in passe-partout aangeboden, de afmeting daarvan is 30 x 40, de afbeelding zelf meet 19 x 25. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar in de afbeelding gesigneerd. Voor een bedrag van € 10 wordt deze kleurets goed verpakt bij PostNL aangeboden voor een aangetekende verzending. Deze kosten zijn voor rekening van de koper.