Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Schilderij |
Dit kunstwerk wordt in passe-partout aangeboden, de afmeting daarvan is 30 x 40, de afbeelding zelf meet 19 x 25. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar in de afbeelding gesigneerd. Voor een bedrag van € 10 wordt deze kleurets goed verpakt bij PostNL aangeboden voor een aangetekende verzending. Deze kosten zijn voor rekening van de koper.
Starttijd | 5-9-2015 om 16:33 |
Eindtijd | 14-9-2015 om 21:38 |