Hendrik van der Horst - Fondspatienten

Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!
Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!Hendrik van der Horst - Fondspatienten kopen? Bied vanaf 80!
  • Hendrik van der Horst (1911-1982)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige lino snede van Henrik van der Horst.
Heeft veel lino's met name in Amsterdam verwezenlijkt. Heeft in de jaren 70 geëxposeerd in stedelijk museum Amsterdam.
De lino is op Japans papier afgedrukt en in de hoeken licht vastgeplakt buiten de marge op zuurvrij papier.
Geen spots of scheurtjes
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 13,50
Wereldwijd € 17,50