Hendrik Weegewijs - oude huizen - Verkocht

Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!

Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!Hendrik Weegewijs - oude huizen kopen? Bied vanaf 89!
  • Hendrik Weegewijs (1875-1964)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst30 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hendrik Weegewiis

Nieuwer Amstel 1875 – Soest 1964
 Hendrik Weegewijs, werd op 7 januari 1875 te Nieuwer-Amstel (thans Amstelveen) geboren. Hij was leerling van de tekenschool voor Kunstambachten en van de Rijkskunstnijverheidsschool. Tussen 1896-1898 volgde hij lessen aande Rijksakademie o.l.v. A. Allebe, C.L. Dake, F.K.A.C. Leenhoff en N. van der Waay. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende en etste o.a. landschappen, dorpsgezichten, figuren en stilllevens.

Hij was lid van 'Arti et Amicitiae' te Amsterdam.n Blaricum, dan Edam tot 1939, Naarden 1939 – 1940 en tenslotte in Soest van 1940 – 1964. Zijn onderwerpen waren vnl. dorps- en heidegezichten, stillevens en figuren. Hij wordt genoemd in diverse lexicons.

aangeboden olieverf op paneel in  goede staat zie foto's. gesigneerd. achteraan geschreven tekst potlood
lijst aanwezig. afmetingen 33 cm x 25 cm paneel
met kader 30 cm x 37 cm
goede staat klein beetje ouderdomssporen niet storend. zie foto's
Binnen België € 11,00
Naar Nederland € 19,00
Naar Duitsland € 21,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieKruibeke,  België
Starttijd4-4-2024 om 14:57
Eindtijd12-4-2024 om 20:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken