Gesigneerd Aquarel van Hendrik Jansen voorstellend Duinlandschap
Hendrik Jansen was een Kunstenaar • Kunstschilder • Aquarellist • Tekenaar
Geboren in Nijmegen 1855 - Overleden in Zeist 1908
Mooie bewerkte metalen lijst
Eind 1800
Hoogte: 28 cm . Breedte: 53 cm Link naar deze Kunstenaar: https://rkd.nl/artists/41744
Goed
Bij deze verklaar ik dat de staat van het object goed is
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijndrecht, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80